KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15646071
nr 1564 6071
Marianne Lundblad
(f. 1930), Sverige
Oljemålningar, Landskap med får. Signerade. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 30x30 cm
Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 september 2023
kl 20:40:45
100 kr
150 kr
Marianne Lundblad
Läs mer om Marianne Lundblad